0

Një baba si Goldi, në vend të djepit ja ku e vë djalin në gjumë.

Gueril është emri që Goldi dhe Ermira i kanë vënë djalit të tyre i cili erdhi në jetë me datën 28 nëntor.

Ardhja në jetë e djalit të parë të tyre ka ndryshuar gjithë atmosferën familjare, duke iu shtuar lumturi e harë në shtëpitë e tyre, shkruan Kosovarja.

E që nga lindja e Guerilit çifti nuk janë ndalë së postuar foto e duke bërë dedikime.

Në veçanti është Goldi ai i cili po del të jetë një baba tejet i përkushtuar e shumë i kujdesshëm ndaj djalit.

Së fundmi, Ermira ka postuar një video të shkurtër duke treguar se si reperi e vë në gjumë Guerilin.

SHPËRNDAJE