0

Gueril është emri që Goldi dhe Ermira i kanë vënë djalit të tyre i cili erdhi në jetë me datën 28 nëntor.

Ardhja në jetë e djalit të parë të tyre ka ndryshuar gjithë atmosferën familjare, duke iu shtuar lumturi e harë në shtëpitë e tyre, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/nje-baba-si-goldi-ne-vend-te-djepit-ja-ku-e-ve-djalin-ne-gjume”]

E që nga lindja e Guerilit çifti nuk janë ndalë së postuar foto e duke bërë dedikime.

Se fundmi, Gold Ag ka publikuar një foto ku shfaqet i lumtur në krahët e djalit të tij.

“Faleminderit Zoti im”, e ka përshkuar foton reperi shqiptar, ku shfaqet duket e mbajtur në duar djalin e tij. /ORAvip/

SHPËRNDAJE