0

Djali i Gold Ag bëhet me profil në Instagram, numëron mijëra ndjekës.

Javë më parë reperi i njohur shqiptar, Gold Ag dhe Ermira Shkodra, pritën në jetë djalin e tyre.

Rrjetet sociale u mbushën me postime për djalin e tyre, përfshirë edhe urimet e shumta nga familjarë, kolegë e fansa të tyre.

Pasi që së fundmi është bërë si trend që të hapet llogari në Instagram për fëmijën e tyre, dyshja zgjodhën të bëjnë të njëjtën gjë.

Në një postim tek reperi i njohur, shihet ai së bashku me Guerlin, ndërsa në përshkrim e kishte etiketuar edhe të porsalindurin.

Kjo nënkuptoi se ata tashmë kanë hapur llogarinë, që deri më tani ka arritur rreth 4.346 mijë ndjekës.

Në dy fotografitë e publikuara shihet vetëm vogëlushi nën shoqërinë e reperin, ndërsa Ermira nuk shihet ende.

SHPËRNDAJE