0

Tolga Guleç është aktori turk, që u bë i bë i njohur edhe jashtë kufijve kombëtarë,

Roli që e bëri shumë të më të njohur dhe të pëlqyer është ai i ‘Gokhanit’ në serialin, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ai komentohet shumë sidomos për jetën e tij private.

Dhe ndonëse nuk e keni ditur, ‘Gokhan’ është i martuar me aktoren turke, Yeliz Şar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE