0

Lulja është gruaja e Medës, këngëtarit të njohur.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka uruar gjyshen e saj për ditëlindje.

“Urime 84 vjetorin gjyshja jon ma e mira, jemi shum te lumtur qe te kemi ne jeten ton ty”- ka shkruar Lulja./ORAinfo/

SHPËRNDAJE