0

Afrona Dika, ndonëse është një modele shumë e suksesshme, në publik u bë e njohur si e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme të jetës së saj.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën uron gjyshen e saj për ditëlindje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE