0

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, shkruan ORAvip.

Por, duket se shpejt i dhanë fund lidhjes së tyre.

E këtë ndarje e ka konfirmuar sonte Bearti përmes postimit të fundit, ku tha se gjithçka ka marrë fund./ORAvip/

SHPËRNDAJE