0

Fiona Gllavica është emri i aktores që u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo arriti të jetë tejet e pëlqyer në publik dhe suksesi i saj po shtohet dita-ditës, përcjell ORAinfo.

Ishtë roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ai që e bëri tejet të përfolur.

Pajtesa këtë muaj do ti japë fund beqarisë.

Dhe sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se i ka bërë të gjitha gati për festën e beqarisë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE