0

Këngëtarja shumë e njohur, Remzie Osmani, dje martoi djalin.

Ata dje morën nusen me kurshq dhe sot pritet ta bëjnë dasmën e madhe, përcjell ORAinfo.

E ata që morën vëmendjen janë padyshim familja e Remzies.

Sot, nusja e vëllait të saj Nexhatit është bërë gati për dasmën e madhe dhe po duket një nuse shumë e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE