0

Remzie Osmani sot marton djalin e vetëm, Hamzën.

Dasma do të zgjasë sot e nesër, dhe pritet të jetë një dasëm madhështore, përcjell ORAinfo.

Nusen do ta marrin me krushq dhe Nexhati ka publikuar një foto nga dasma e nipit.

Ai ka publikuar një foto me gruan dhe fëmijët dhe duket se gjithçka është gati për dasëm./ORAinfo/

SHPËRNDAJE