0

Këngëtari i njohur, Blero dhe e fejuara e tij, Afrona, edhe pak muaj do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Përgatitjet për dasmën e tyre ata i kanë filluar qysh moti dhe për këtë Afrona na ka njoftuar vazhdimisht, përcjell ORAinfo.

Sot, Afrona ka bërë edhe grimin për të provuar se cili po i rri më bukur.

E me këtë pamje ajo na tregon se po bëhet nusja më e bukur që kemi parë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE