0

Këngëtari i mirënjohur Gjiko dhe moderatorja e njohur, Elita, para një muaji u bënë prindë rpër herë të parë.

Ata e quajtën djalin e tyre me emrin, Zëri dhe fotot e tij i kemi parë që në ditët e para pas lindjes, përcjell ORAinfo.

Sot, djali i tyre mbushi 1 muaj dhe që të dy kanë publikuar foto të tij.

E Gjiko ka postuar një foto ku shihet me djalin në dorë dhe ku duket një baba shumë i përkushtuar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE