0

Të bëhesh prind është një ndjenjë e pa përshkrueshme.

Këtë ndjenjë tashmë e ka përjetuar edhe reperi i njohur pejan, Gjiko, shkruan ORAinfo.

Zëri, është djali i tij dhe i Elitës i cili u solli gëzimin e madh.


E këto emocioni, Gjiko i ka shprehur përmes disa fjalëve të bukura.

” Në momentin qe na kape gishtin me dorën tende te vogël na more zemrat rob per tër jeten mu e mamit tend e cila te mbajti 9 muaj e u kujdes per çdo detaj qe ti ta kishe sa me te leht ne barkun e saj ,me të cilen mburrem dhe jam krenar qe o gruja jem”- këto janë vetën disa nga fjalët e Gjikos./ORAinfo/

SHPËRNDAJE