0

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAvip.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Ajo ka publikuar fotografi ku shfaqet shumë joshëse.

E veshur me fustan të zi dhe me stil, Elita po duket një super femer.

Kaq me fat është Gjiko që e ka partnere të jetës. /ORAvip/

SHPËRNDAJE