0

Pak muaj pasi u martuan e konfirmuan se do të bëhen prindër.

Fjala është për çiftin e dashur të show bizit, Gjikon dhe Elita Rudin.

Ndërsa sot Gjiko ka treguar se çifti tashmë kanë blerë shtëpinë ku do jetojnë bashkë, por edhe ka publikuar një video të Elitës.

Edhe pse shtatëzë, Elita ‘dëtyrohet’ nga Gjiko të ec shkallëve si modele.

Çifti duken të lumtur dhe se po i shijojnë shumë këto ditë para se të bëhen pridër. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE