0

Para pak më shumë se një muaji, këngëtari i mirënjohur, Gjiko dhe gruaja e tij, Elita u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

E duket se Zëri është fëmija që i ka gëzuar shumë familjet e të dyve, e në veçanti nënën e Gjikos.

Sot, ajo ka publikuar një foto e përqafuar me nipin për të na treguar sa shumë gëzohet kur ia sjellin nipin në shtëpi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE