0

Gjiko dhe Elita tani po i shijojnë ditët e para si prindër.

Para një muaji ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Sot në një mujorin e lindjes së tij, Elita dhe Gjiko kanë postuar foto për të përshkruar gëzimin.

E për këtë ata edhe kanë dalë të festojnë, mirëpo, atje Elitës i duhet ta mashtrojë djalin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE