0

Kjo është ankesa e Gjikos për Elitën.

Reperi Gjiko dhe Elita Rudi, kohët e fundit janë ndër çiftet më të përfolur të momentit, kjo për shkak martesës së tyre dhe familjes që ata tashmë kanë krijuar.

Si fryt i dashurisë së tyre, ata kanë një djalë të quajtur Zëri, por çifti ka zgjeruar familjën duke qenë se po presin edhe një fëmijë tjetër, duke e bërë kështu Zërin me motër.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/elita-mp4-11″]

Së fundmi Elita ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram më saktësisht në Instastory.

Ajo ka postuar një foto të veten duke e bërë bashkë me foton e Zërit ku duken shumë të ngjajshëm, kjo foto ka marë mjaft shumë vëmendje duke parë se sa shumë ata ngjajnë në këtë foto.

Ndërkaq edhe reperi i njohur ka postuar një foto epike bashkë me djalin e tij Zëri, ku duken në makinë dhe krahas fotos ka shkruar, “Nana gjithmonë vanohet.”

SHPËRNDAJE