0

Tayna është një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e saj u bënë të gjitha hite, përcjell ORAvip.

Tayna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Ajo se fundmi është duke u përgatitur për projektin e ri.

E në postimin që ka bërë ajo ka bërë një gjest të pahijshëm duke e ngritur gishtin e mesëm.

Për kë e ka këtë porosi, e di vetëm Tayna. /ORAvip/

SHPËRNDAJE