0

Këto janë gjashtë ilaçet e shpirtit të Shyhrete Behlulit.

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë në top formë.

Me poza të shumta në rrjete sociale, ajo nuk mungon asnjëherë në mediat rozë, shkruan Kosovarja.

Duke qenë një fytyrë e ndrishme, këtë duket që e kanë hobi e gjithë familja Behluli.

Në një foto të bukur, bashkë me renë vajzat dhe mbesat e saj, Shyhretja e tregon që i konsideron si ilaç të shpirtit.

Gjithashtu, vëmendje marrin me elegancën në stilin që kanë përdorur.

SHPËRNDAJE