0

Gili vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Që nga fillimet e para ajo bëri për vete zemrat e publikut dhe e tillë vazhdon të jetë edhe në ditët e sotme, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me komplete blu dhe e rregulluar tejet bukur.

Gilin nuk e kishim parë prej kohësh me një pamje të tillë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE