0

Gili e reklamon trupin peshk në fustanin e veçantë.

Gili po vazhdon të mbetët një ndër këngëtarët më të dalluara në skenën muzikore.

Duke qenë e veçantë me poza të ndryshme, ajo gjithmonë qëndron në krye të mediave rozë, shkruan Kosovarja.

Me fustana të llojeve të ndryshme, Gili e tregon që ka një trup me forma të përsosura.

Edhe këtë herë, me një grim të mrekullueshëm dhe fustan të bukur këngëtarja me të vërtetë nuk ua lëshon rrugën nuseve të reja.

Për më shumë, vlerësojeni edhe ju.

SHPËRNDAJE