0

Këngëtarja e njohur Gili është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare, dhe një ndër më të dëgjuarat këngëtare ndër vite në Kosovë.

Këngët e saj si ‘Prishtina’, ‘Unë pa ty’ e të tjera janë këngë që do të mbesin përherë në kujtesën e publikut, përcjell ORAinfo.

Gili është mjaft aktive në rrjete sociale ajo bën fotografi nga jeta e saj profesionale dhe private.

Ajo ka marrë pjesë në një konfertë i organizuar për nderë të 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Gili me këtë rast ka publikuar një foto me kolegun e saj Vedat Bajramin, i cili në këtë foto shfaqet në rolin e ‘Sahit Plisit’.

Me fustan të gjatë dhe me dizajnë unik, Gili po shkëlqen me pamjen e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE