0

Këngëtarja e njohur Gili është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare, dhe një ndër më të dëgjuarat këngëtare ndër vite në Kosovë.

Këngët e saj si ‘Prishtina’, ‘Unë pa ty’ e të tjera janë këngë që do të mbesin përherë në kujtesën e publikut, përcjell ORAinfo.

Gili është mjaft aktive në rrjete sociale ajo bën fotografi nga jeta e saj profesionale dhe private.

Ajo se fundmi ka nisur xhirimet për videoklipin me të ri ‘Susta’.

E veshur me fustan të kuq e të gjatë, Gili do të shfaqet një zonjë e vërtetë në klipin e ri. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE