0

Gili është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare, dhe një ndër më të dëgjuarat këngëtare ndër vite në Kosovë.

Këngët e saj si ‘Prishtina’, ‘Unë pa ty’ e të tjera janë këngë që do të mbesin përherë në kujtesen e publikut, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është herë pas here aktive me këngë të reja dhe është prezente në shumë koncerte e mbrëmje festive.

Ajo ka publikuar një foto ku sapo ka dal nga frizerka. E rregulluar dhe grimosur mirë, Gili po shkëlqen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE