0

Gili është këngëtarja shumë e njohur kosovare dhe një ndër më të pëlqyerat ndër vite.

Ajo ka qenë gjithmonë e përfolur si për këngët e saj, ashtu edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Dje, ajo festoi ditëlindjen e saj të 53-të dhe për këtë ka organizuar një festë.

Gili ka ftuar të gjitha koleget dhe kanë dalë bashkë për iftar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE