0

Gili vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Këngët e saj kanë qenë gjithmonë hite të padiskutuara dhe që këndohen e dëgjohen edhe sot me nostalgji të madhe ,shkruan ORAnfo.

Edhe pse është më pak aktive në skenë se sa para shumë vitesh, ajo është tejet aktive në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur në të kuqe dhe është rregulluar.

Si gjithmonë, edhe në këtë foto, Gili po duket mjaftë e bukur dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE