0

Me zërin e saj, ajo vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera ndër vite në Kosovë.

Gili që nga fillimet e para ajo bëri për vete zemrat e publikut dhe e tillë vazhdon të jetë edhe në ditët e sotme, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon shumë ndjekës.

Sot se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet duke vallëzuar në krahët e burri të saj, Ilirt.

E veshur me me fustan shumë të bukur, Gili po e ‘shashtris’ Ilirin. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE