0

Gili është këngëtarja që bëri bujë në publik që në daljen e parë.

Ndonëse u përfol që nga fillimi, ajo po bën bujë të madhe sidomos në këtë kohën e fundit kur humbi 27 kilogramë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesion, Gili është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ajo dhe Iliri kanë festuar 35-vjetorin e maturës.

E që të dy mahnisin me pamjet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE