0

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e pëlqyer shqiptare, Gili së fundi ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.

Ajo ka mbajtur një dietë të rreptë dhe si pasojë ka humbur 27 kilogramë, përcjell ORAinfo.

Në imazhet e postuar, Gili duket shumë bukur me pamjen e re.

Dhe kjo duket që i ka pëlqyer edhe burrit të saj, Ilirit.

Mbrëmë ata kanë qenë bashkë në një dasmë dhe në një foto që e kanë publikuar, çifti shihen duke vallëzuar bashkë e Iliri po e shikon me dashuri Gilin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE