0

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një personazh shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë tejet e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër pas fejesës me djaline këngëtares, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Ata u martuan para një muaji dhe bënë një dasmë tejet madhështore e që zgjati tre ditë.

Remzia sot ka publikuar një video ku shihet nëna e saj dhe Gëzimja duke bërë muhabet në oborr./ORAinfo/

SHPËRNDAJE