0

Gëzime Krasniqi është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para pak më shumë se një jave dhe kanë bërë tri ditë dasmë, përcjell ORAinfo.

Së fundi si duket në shtëpinë e këngëtares kanë ardhur mysafirët për ta vizituar nusen.

E Gëzimja është grimosur dhe ka bërë frizurë vetë. E veshur në dimi e dallam reja e Remzies po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE