0

Gëzime Krasniqi është reja e Remzie Osmanit.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte duket se ata kanë dalur për të festuar dhe Gëzimja është veshur tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE