0

Gëzimja është reja e Remzies, e cila është shumë e njohur për publikun.

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

E tani, ata po e shijojnë muajin e tyre të mjaltit në vendin përrallor, Miami.

Sot për festën e Bajramit është veshur me dallamë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE