0

Sot dhe neser do të ketë dasëm të madhe në shtëpinë e Remzie Osmanit.

Ajo marton djalin e vetëm dhe për këtë ajo ka paralajmëruar dasma madhështore, përcjell ORAinfo.

E nusja e Remzies sot ka publikuar foto ku shihet se është veshur në dy dallama.

Ndonëse njëri më i bukur se tjetri, Gëzimes po i rrinë që të dy shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE