0

Remzia është shumë e dashur për publikun.

Ajo vazhdon të jetë e pranishme në skenën muzikore, shkruan ORAinfo.

Sonte Remzia po e marton djalin, e dasma ka filluar dhe po bëhet një atmosferë e zjarrtë.

Janë publikuar disa pamje ku shihet Gëzimja duke vallëzuar dhe po duket shumë e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE