0

Këngëtarja e mirënjohur, Remzie Osmani dje martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën.

Dje morën nusen më krushq dhe dasma e madhe pritet të jetë sot, përcjell ORAinfo.

Para se ta merrnin krushqit, Gëzimja bëri një kanagjegj.

E atje nëna me emocion të madh e ka përcjellur vajzën, e nusja po duket ‘mahnitëse’ e veshur në dallam./ORAinfo/

SHPËRNDAJE