0

Po martohen Gëzimja dhe Hamza.

Ajo këndoi në dasmës e djalit dhe krijoi një atmosferë mjaftë të zjarrtë, shkruan ORAinfo.

Postimet e tyre po vazhdojnë akoma.

E në dasmën e sontme, Gëzimja do të shfaqet me dy vello, madje e para është zbuluar.

Mund ta shihni se ajo po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE