0

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAvip.

Çifti janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ema.

E mbrëmë Gëzimja ka dal në darkë me burrin dhe vajzën. Të veshur me shumë stil, ata po shkëlqejnë në këtë imazh. /ORAvip/

SHPËRNDAJE