0

Remzie Osmani sot po marton djalin e saj të vetëm, Hamzën.

Ajo marton djalin e vetëm dhe për këtë ajo ka paralajmëruar dasma madhështore, përcjell ORAinfo.

E tani, krushqit posa e kanë marrë Gëzimen nga shtëpia e prindërve.

Ajo ka publikuar një foto nga vetura e me këtë pamje Gëzimja po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE