0

Sot dhe neser do të ketë dasëm të madhe në shtëpinë e Remzie Osmanit.

Ajo marton djalin e vetëm dhe për këtë ajo ka paralajmëruar dasma madhështore, përcjell ORAinfo.

Tani krushqit kanë shkuar ta marrin nusen dhe Remzia ka publikuar foto pasi e kanë marrë Gëzimen.

Djali i saj përshendeti të gjithë i lumtur pasi mori nusen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE