0

Gëzime është reja e këngëtares, Remzie Osmani.

Para një muaji ajo dhe djali i këngëtares bënë dasmën madhështore që zgjati tre ditë, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo bashkë me burrin e saj kanë filluar pushimet.

Nga atje, Gëzimja po publikon pamje të shumta e të ndryshme.

Sot ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të verdhë dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE