0

Gëzime Krasniqi u bë e njohur në publik si reja e këngëtares, Remzie Osmani.

Tani, ajo është një emër tejet i lakuar nga mediet rozë, përcjell ORAinfo.

Para dy muajve ajo dhe djali i këngëtares kanë bërë një dasmë madhështore dhe që bëri bujë të madhe.

Gëzimja është tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë një dhuratë me fotot më të bukura të dasmës e që ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE