0

Gëzime është nusja e Hamzës, reja e Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para pak kohe dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Gëzimja nuk po mungon me postime të ndryshme pas martesës.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka pranuar si dhuratë një album me disa foto të saj dhe Hamzës.

Duket se kjo dhuratë i ka pëlqyer mjaftë Gëzimës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE