0

Gëzime Krasniqi është reja e këngëtares shumë të njohur shqiptare, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali I këngëtares, tani janë një prej çifteve më të përfolura kosovare, përcjell ORAinfo.

Gëzimja është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë foto nga jeta e saj e përditshme.

E sot, në ditën e të dashuruarve, Gëzimja vishet në fustan të kuq dhe publikon foto ku shihet edhe dhurata që i ka bërë burri i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE