0

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë çdo ditë e më e përfolur në publik e media rozë.

Para një muaji ajo dhe djali i këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit u maruan dhe bënë një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Çifti tani po e shijojnë muajin e tyre të mjaltit e si destinacion kanë zgjedhur, Amerikën.

Ata tani po ndodhen në Neë York nga ku s’kanë hezituar të publikojnë imazhe të ndryshme./ORAinfo/

SHPËRNDAJE