0

Sot një javë, djali i vetëm i këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit i dha fund beqarisë.

Në dasmën që zgjati tri ditë, ishte padyshim nusja, Gëzimja, ajo që mori gjithë vëmendjen, përcjell ORAinfo.

Gëzimja pas dasmës ka publikuar imazhe të ditës më të lumtur të jetës së saj.

E mbrëmë ajo me dhëndërrin kanë shkuar në një dasmë tjetër dhe të dy shkëlqyen bashkë.

Mirpëo, ajo që mori gjithë vëmendjen është frizura e Gëzimes pothuajse e njejtë me atë të dasmës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE