0

Gëzimja dhe burri i saj, Hamza po e shijojnë muajin e tyre të mjaltit.

Djali dhe reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmanit kanë zgjedhur që pas dasmës madhështore si destinacion ta kenë Amerikë, përcjell ORAinfo.

Ata nuk kanë munguar me foto të ndryshme nga vendet ‘përrallore’ të cilat ata i kanë vizituar.

Sot, Gëzimja ka publikuar një foto ku shihet bashkë me burrin e nga dielli i madh ajo nuk ma mundur as ti hapë sytë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE