0

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares javën e kaluar u martuan dhe bënë dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

E pas dasmës Gezimja ka publikuar më pak imazhe duke na e bërë me dije se po pushon pas dasmës.

Mirëpo, sot ajo ka filluar me publikime ku në një prej fotove ajo shihet se po ‘shkrihet’ pas burrit të saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE