0

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

E tani, ata po e shijojnë muajin e tyre të mjaltit në vendin përrallor, Miami.

Gëzimja nuk mungon me postime të ndryshme e sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur plot stil dhe më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE